.

.

Отстъпка
Оптичен Кабел базова станция 10Gtek в събирането, SC-LC, 9/125 хм, SMF, Duplex, 66 фута/20 м

Оптичен Кабел базова станция 10Gtek в събирането, SC-LC, 9/125 хм, SMF, Duplex, 66 фута/20 м

BGN 14.93

Наличност
Налично за поръчка

SC-LC, UPC, Дуплекс, SMF 20-метров, 66 фута.Затихване : ≤0,3 (db), обратно загуби : ≥55 (db).Външен диаметър : 7 мм, дебела защита, висока якост на опън.Трубчатое метален жично пръстен на ответвлении може ефективно да предотврати разрушаването на връзката и да се направи продуктът по-дълготраен.SC-LC, UPC, Duplex, SMF. 20-метров, 66 фута.Затихване : ≤0,3 (db), обратно загуби : ≥55 (db).Външен диаметър : 7 мм, дебела защита, висока якост на опън.Трубчатое метален жично пръстен на ответвлении може ефективно да предотврати разрушаването на връзките и да направи продукта по-здрав.

Всичко за продукта

Избор на купувачи
BGN 11.20

Професионални аксесоари в производството на CNC, висококачествени и издръжливи, използвани с различни м�

BGN 23.82

Предпазва вашия смартфон от надраскванеЛесно се отстранява.Калъф за смартфон Калъф за смартфон.Калъф з

BGN 11.30

Предна и задна камера с 40инчов IPS HD екран, може да записва до Full HD 1080 P, че ви позволява да получите поясни �

BGN 0.33

Земята нещатаГарантирана висока точност промени.Тройниковые ядки SCHUNK се използват за захващане и пози�

BGN 35.44

Уникален цветен дизайн : вентилатор на Тавана с осветление, вентилатори с невидими остриета, Можете да с

BGN 10.20

?КАК да НАПРАВИМ ПОРЪЧКА? При поръчка посочете вашите данни в полето "Конфигуриране сега", след това доба

BGN 3.33

Договор стил дизайн с вас, животът на договора, а неКожена каишка става мека, което прави вашето носенет�

BGN 3.00

【Страхотна двойка стомна за вода】 1 + 1 голям пакет за влюбени двойки, родители, за вас и вашия найдобър п

BGN 10.29

КУПУВАТЕ СЕНЗОР С РЕЗБА съединение НА снимкатаПРОДАВАЧЪТ M & J TOOLING LLCДЕЙТОН, ОХАЙО ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦ

BGN 1.33

Включва 20 благодарственных имейли и 20 бели пликове 4,25 х 6 инчаПлътен картон без покритие за лесно писане

BGN 6.39

Моля, обърнете внимание, заменяемый елемент може да не работи с всички функции, както в оригиналаПоказв

BGN 26.60

【Параметър】 Модел на продукта : HKA141 Z02; Номинално напрежение : 150 / 250 / 600 В; Тип контакт : самовосстанавлив

BGN 1.67

PHO използва само оригинални лампи от OEMпроизводителитеКорпус лампи PHO изработени от здрави материали и �

BGN 2.00

100% Полиестер ???Голяма разпродажба през 2022 г.?Купи 2 с 5% отстъпка, купи 3 с отстъпка 8%, купи 4 с отстъпка от 10%

BGN 3.00

Предавател Болт 4 K LT 750 2пинов конектор на кабела Power Tap (18 инча) (PTap / DTap) Кабел 3 GSDI (от BNC до BNC) (10 инча) Каб�

BGN 2.67

【Размер на печата с дърворезба】 Външен диаметър : 1,77 " / 45,00 мм Дебелина : 0,39 инча / 10,00 mm 【Характеристики

BGN 3.33

Подаръци дъщеря от майка и Нашия подарък за дъщеря си това е найсладки идеи за подаръци на дъщеря си, за

BGN 11.60

Многофункционален maker 2 в 1 от BIOCOR teapot този чай не само ще чаеното парти, но и ще ви позволи да се насладит�

BGN 5.24

Едностранна Плашка с дърворезба САЩАко имате нужда от някакви метчики или печати, не се колебайте да се

BGN 3.00

Номер на модел : F12 S35 (две опаковки) 35 Метра кабел, хендсфри SpeakonSpeakon (4 проводник) Тел 12 калибър Увити PVC Ек

BGN 5.99

Размер 11,5x20,3x6,5 см / 4,5x8x2,6 инча, лесно за пренасяне и се съхранява в чантата сиМатериали Изработен от ко�

BGN 2.33

✅【Съдържанието на опаковката】Общо 10 бр гайки M8, които можете да използвате за много проекти, с полукръ

BGN 10.65

Дюза за ръчно заваряване Ri On / TriacВисококачествена дубликат част дюзата 20 мм Дюза за ръчно заваряване Ri On

BGN 65.27

Име на продукта : Пръчка с резба; Материал : МеталТегло : 227 g; Съдържание на опаковката : 10 x Пръчка с резба.�

BGN 2.00

60" Тегло на опаковката : 12,025 паунда.Размери на опаковката : 11,5 Д x 26,25 В x 11,5 W (инча).Под Лампа Arte 60"Ht"., Метал и

BGN 7.99

Размер 11,5x20,3x6,5 см / 4,5x8x2,6 инча, лесно за пренасяне и се съхранява в чантата сиМатериали Изработен от ко�

BGN 3.73

12# 32 HSS единен метчик с дясна резбаЗаточенная конци за почистване на конци за един манш от нула до пълно �

BGN 3.00

Земята нещатаГарантирана висока точност промени.Гарантирана висока точност промени.Тройниковые ядки S

BGN 1.00

Размери : Широчина9,0 инча х Височина 6,7 инча х Дъното 1,96 инчаСЪВЕТИ : допустима грешка при измерване на ръ

BGN 2.67

Диск за Microsoft Xbox One ' S All Digital Edition обем 1 TB безплатно с 3 кодове за изтегляне на игриВашите игри, запазване и